Pojistné události – příběhy klientů

Naše práce nejsou jen milá setkání s klienty u dobré kávy, čaje nebo sklenky vína. Často s nimi řešíme situace, které jim znenadání zkomplikují jejich životní plány. Vybrali jsme několik příběhů, o které se s vámi můžeme podělit, protože naše práce je především o skutečných příbězích reálných lidí.
Našeho klienta přepadli 4 muži. Zlomili mu 2 žebra, obratel a ruku.
Pojistnou událost jsme mu pomohli nahlásit a plnění za úrazy a chirurgické zákroky dostal devátý den po nahlášení, a to celkem 545.100 Kč. Druhou částku 490.000 Kč vyplatila pojišťovna rok poté za trvalé následky, které tento úraz zanechal. Vyplacená částka našemu klientovi dorovnala výpadek příjmu a mohl ji použít i na nejrůznější výdaje spojené s léčbou.

 

Naše klientka prodělala mozkovou mrtvici
“Člověk si najednou ze dne na den nezaváže sám tkaničky, má potíže se podepsat nebo třeba pracovat na počítači. A to nemluvím o dopadu té zákeřné nemoci na psychiku.”
Slova našeho kolegy, jehož manželku postihla mozková mrtvice, jen potvrzují zkušenosti ostatních lidí, kteří se s touto nemocí setkali. “Přitom nevykazovala žádné rizikové faktory - není obézní, nekouří, žije zdravě, nemá vysoký krevní tlak ani cholesterol, dokonce ani na preventivním echokardiografickém vyšetření se tento problém předem neobjevil. Z pojistky, za kterou platila pět let 800 Kč měsíčně, dostala 800.000 Kč. Z důvodu následků, které nemoc zanechala, potřebuje auto na automat, aby mohla vůbec řídit. Tak jsme ho hned z pojistného plnění koupili”. Pojistnou smlouvu jí navíc naše pojišťovna platila do té doby, než se uschopnila a vrátila do práce, takže byla nadále kryta… pro jistotu a klid.

Náš klient utrpěl úraz při sportu, následkem kterého mu musel být chirurgicky odstraněn zub. Z pojistky mu bylo 14 od nahlášení události vyplaceno 33.000 Kč.

Náš klient si zlomil zevní kotník, za chirurgické zákroky a následky úrazu dostal po nahlášení a dodání lékařských zpráv 210.000 Kč.