KDO JSME

Jsme poradci s mnohaletými zkušenostmi v pojišťovnictví, ale nejsme typičtí pojišťováci. Protože:

 

Jsme proklientští.

Jako klient jste pro nás vždy na 1. místě. Přistupujeme k vám vždy individuálně a pojistné krytí vám navrhneme na základě vašich specifických potřeb. Nabízíme slevy, ale nenabízíme tzv. balíčky. Jsme tu vždy, když potřebujete pomoct, protože sjednáním pojištění naše mise teprve začíná.

 

Jsme profíci.

Nepoužíváme nejasné, nepravdivé, zavádějící nebo klamavé informace. Jednáme kvalifikovaně, čestně, odpovědně a v nejlepším zájmu klientů. Dodržujeme mlčenlivost.

 

Jsme prověření.

 V našem týmu najdete opravdové odborníky na úrazové a životní pojištění, investice i zaměstnanecké benefity.

Máme letité zkušenosti a hodně spokojených klientů, ale ne tolik, abychom neměli čas věnovat se vám.

Jsme tu PRO VÁS. Přesvědčte se sami. Sjednejte si schůzku.

  

PROČ VZNIKLY TYTO STRÁNKY

"Myšlenkou webové prezentace jsem se zabývala od prvního dne u firmy. Přišla jsem z oboru, ve kterém se příliš nemluvilo o potřebě peněz natož o jejich ochraně. Sama jsem navíc pojišťovnám nedůvěřovala, protože jsem měla špatnou zkušenost. Měla jsem v hlavě zarytý stereotyp o tom, že všichni pojišťováci jsou egomaniaci a manipulátoři, kterým jde jen o vlastní prospěch a všechny pojišťovny hledají jen argumenty, proč klientům nezaplatit. S přibývajícími zkušenostmi se moje potřeba vyjadřovat se k tématu prohlubovala, protože jsem se setkávala s lidmi, kteří přicházeli od konkurence zklamaní, ale zároveň jsem se denně potkávala s klienty, od kterých jsem dostávala pozitivní zpětnou vazbu a děkovné zprávy. Bylo mi líto, že se na mě někteří lidé, včetně několika přátel, dívali skrz prsty jen proto, že jsem začala pracovat pro pojišťovnu, aniž by se zašli podívat, jakým způsobem pracuju. Já totiž věděla, že svou práci dělám dobře a lidem to pomáhá v těžkých chvílích. Zároveň jsem cítila potřebu pomáhat i svým kolegům, aby v oboru netápali a byli schopni odvádět svoji práci co nejlépe. Chtěla jsem ukázat světu, že jsme profesionální, lidští a přátelští. Zkrátka že není pojišťovák jako pojišťovák a taky že není pojišťovna jako pojišťovna a v té souvislosti mě napadlo, že nic není cennějšího, než reference reálného klienta..."

Potřebujete poradit?

Napište nám